Zamknij

Pogoda. Mglisty poranek. W dzień duże zachmurzenie

Redakcja
08.11.2018 06:59
Pogoda. Mglisty poranek. W dzień duże zachmurzenie
fot. Shutterstock

Czwartkowy poranek będzie mglisty. Widzialność ograniczona będzie do 200 metrów. Podobnie w godzinach wieczornych. W ciągu dnia powróci zachmurzenie. Na termometrach maksymalnie do 16°C.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami na południu kraju małe. W godzinach porannych i wieczornych lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów. Temperatura maksymalna od 9°C, 10°C na północnym wschodzie do 16°C na południu. Wiatr słaby, na wybrzeżu wschodnim także umiarkowany, z kierunków południowych i zachodnich.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Na krańcach zachodnich wystąpią słabe opady deszczu. Miejscami na wschodzie i północy mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów, a gdzieniegdzie do 100 metrów. Temperatura minimalna od 1°C na Podlasiu, około 7°C w centrum, do 9°C na wschodnim wybrzeżu. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

W czwartek w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a w godzinach południowych możliwe rozpogodzenia. Rano i wieczorem miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna około 14°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy.

PROGNOZA POGODY

W nocy zachmurzenie duże, początkowo możliwe większe przejaśnienia. Silne zamglenia i miejscami mgła, okresami ograniczająca widzialność do 100 m. Nad ranem w rejonach mgieł wzrost zachmurzenia do całkowitego. Temperatura minimalna około 7°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

RadioZET.pl/PAP/BM