Zamknij

Pogoda. Niewielki spadek temperatury

Redakcja
08.10.2018 06:54
Pogoda. Niewielki spadek temperatury
fot. Pixabay

Początek tygodnia przyniesie nam nieznaczny spadek temperatury. Temperatura maksymalna od 12°C, 13°C na północy i lokalnie w kotlinach górskich do 16°C, 17°C na południu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W poniedziałek będzie zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na południu, miejscami w centrum oraz nad morzem okresami duże. Na południowym wschodzie miejscami słabe opady mżawki. Temperatura maksymalna od 12°C, 13°C na północy i lokalnie w kotlinach górskich do 16°C, 17°C na południu. Wiatr słaby, zmienny.

W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie małe, jedynie na wybrzeżu zachodnim umiarkowane. W Karpatach możliwe słabe opady mżawki. Na południu kraju gdzieniegdzie mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów. Temperatura minimalna od 2°C na północnym wschodzie do 8°C na południu oraz 9°C nad morzem. Na wschodzie lokalnie przygruntowe przymrozki do -2°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy.

Prognoza pogody

W Warszawie w poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 13°C. Wiatr słaby, północno-wschodni przechodzący w zmienny. W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna około 5°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

RadioZET.pl/PAP/BM