Zamknij

Pogoda. Słoneczny dzień i bezchmurne niebo

Redakcja
17.10.2018 07:04
Pogoda. Słoneczny dzień i bezchmurne niebo
fot. Shutterstock

W środę czeka nas kolejny słoneczny dzień. Temperatura na termometrach sięgnie nawet 22°C. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W środę zachmurzenie małe, miejscami wzrastające do umiarkowanego, a na Śląsku Górnym i Opolskim, we wschodnich Sudetach, pod wieczór również w centrum, okresami duże i tam możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C, 19 °C na północnym wschodzie, zachodnim wybrzeżu oraz w rejonach podgórskich, do 22°C na zachodzie. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

Prognoza pogody

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, w pasie od Śląska Górnego i Opolskiego przez wschodnią Wielkopolskę i Ziemię Łódzką po Kujawy i Pomorze Wschodnie okresami duże, na odcinku od Śląska po Kujawy okresami słabe opady deszczu. Miejscami mgła ograniczająca widzialność na wschodzie i zachodzie kraju do 200 m, na północy do 500 m. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C na wschodzie i w miejscowościach podgórskich, 8°C w centrum do 10°C na Ziemi Lubuskiej, na wybrzeżu miejscami 12°C. W kotlinach karpackich lokalnie temperatura około 0°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy.

W środę w Warszawie zachmurzenie małe, okresami umiarkowane. Temperatura maksymalna 20°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

RadioZET.pl/PAP/BM