Zamknij

Zaginęła 17-letnia Sylwia. Rodzina apeluje o pomoc

07.08.2020 15:42
Sylwia Wrzosek zaginęła
fot. Zaginieni-cała Polska

Zaginęła 17-letnia Sylwia Wrzosek. Nastolatka uciekła z ośrodka wychowawczego pod koniec lipca i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policja oraz rodzina apelują o pomoc w poszukiwaniach 17-latki.

Zaginęła 17-letnia Sylwia Wrzosek. Nastolatka 25 lub 26 czerwca 2020 roku wraz z grupą znajomych uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Pogroszynie koło Radomia (województwo mazowieckie). 27 czerwca 2020 r. 17-letnia Sylwia miała zostać odebrana z MOW przez swoją matkę na przepustkę w trakcie wakacji. Jak czytamy na profilu grupy poszukiwawczej "Zaginieni – cała Polska", nastolatce również udało się zorganizować wakacyjną pracę niedaleko domu.

Od tamtej pory nastolatka nie skontaktowała się z bliskimi, nie wiadomo też, gdzie przebywa. W momencie ucieczki 17-latka wzięła ze sobą torbę ubrań i telefon, ale bez karty SIM. Może mieć ze sobą legitymację szkolną.

Zobacz także

Zaginęła Sylwia Wrzosek. Rysopis zaginionej

Zaginiona Sylwia Wrzosek ma 164 centymetry wzrostu, waży około 50 kilogramów. Ma szare oczy i farbowane, czarne włosy – możliwe jednak, że mogła znów zmienić kolor. Nastolatka posiada również znaki szczególne: spiczasty podbródek, kolczyk w wardze, języku, pępku a także ślady po przekłuciach bez kolczyków.

Zobacz także

Policja sprawdza również pobliskie szpitale. Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionej:

sylwiawrzosek

fot. Zaginieni-cała Polska

Ktokolwiek z Państwa posiada informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego/zaginionej proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa - Włochy pod numerem telefonu +48 22 603 26 20, lub numerem alarmowym 112

- czytamy w komunikacie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Zaginieni-cała Polska