Zamknij

„Sanatorium miłości”: Ujawniono datę i miejsce pogrzebu Cezarego Mocka

Redakcja
25.02.2019 11:17
„Sanatorium miłości”: Ujawniono datę i miejsce pogrzebu Cezarego Mocka
fot. Mateusz Grochocki/East News

Śmierć Cezarego Mocka z bardzo dobrze przyjętego „Sanatorium miłości” wstrząsnęła widzami i pozostałymi bohaterami programu. Wiadomo, kiedy i gdzie będzie można pożegnać uczestnika programu TVP.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Cezary Mocek zmarł w jednym z łódzkich szpitali 19 lutego. Trafił tam z powodu obustronnego zapalenia płuc. Jego śmierć zaskoczyła i pogrążyła nie tylko rodzinę, ale też fanów i pozostałych bohaterów programu.

Nie żyje pan Cezary z programu Sanatorium Miłości

Cezary szybko zdobył sympatię widzów, uczestników, ale też prowadzącej program – Marty Manowskiej. Wierzył, że po śmierci żony, która zginęła, przechodząc przez pasy, pozna jeszcze towarzyszkę życia. Był też jednym z najbardziej radosnych uczestników. W programie 66-letni Cezary Mocek mówił też otwarcie o swoich problemach ze zdrowiem.

„Wszystkie ukryte choroby, dolegliwości wypłynęły ze mnie od razu”

– Wszystkie ukryte choroby, dolegliwości wypłynęły ze mnie od razu. Ja mam po prostu zły dopływ krwi do dolnych partii nóg – przyznawał.

Zobacz także

Jak donosi „Express ilustrowany”, pogrzeb Cezarego Mocka odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 lutego, na Starym Cmentarzu w Łodzi, o godzinie 11.15. W uroczystościach pogrzebowych udział wezmą m.in. pozostali uczestnicy „Sanatorium miłości”.

 

RadioZET.pl/expressilustrowany.pl/ SW