Zamknij

Pogrzeb Kory. Znamy datę i miejsce [SZCZEGÓŁY]

Redakcja
31.07.2018 19:27
Pogrzeb Kory. Data i miejsce pogrzebu. Szczegóły pogrzebu
fot. Facebook

Najbliżsi zmarłej w sobotę piosenkarki Kory podali datę i miejsce pogrzebu artystki. Przy okazji jej rodzina podziękowała za opiekę i wsparcie w ostatnich tygodniach życia Kory. Przed śmiercią nie przyjęła ostatniego namaszczenia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 (środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie" - napisali najbliżsi piosenkarki na Facebooku. Pod wpisem podpisali się "Kamil Sipowicz, Rodzina i Katarzyna Litwin".

Ostatnie zdjęcie Kory przed śmiercią. Opublikowała je w swoje urodziny! [FOTO]

Jednocześnie zdradzono szczegóły ostatnich tygodni życia artystki i napisano podziękowania za opiekę.

"Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny,przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 W w Zamościu. Dziękujemy pani ordynator Teresie Sosnowskiej i wspaniałej ekipie medycznej ze szpitala. Serdecznie dziękujemy też zamoyskiemu hospicjum domowemu i oddziałowi paliatywnemu w Zamościu. Dziękuję również Ani Pakule ze wsi Szewnia Dolna za pomoc. Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia" - napisano.

Kora zmarła w sobotę 28 lipca nad ranem po kilkuletniej walce z rakiem.

"Serce mam w kawałkach", "Dziękuję za Twoją wieczną rebelię" - przyjaciele, artyści i politycy żegnają Korę

RadioZET.pl/PTD