Zamknij

Pogrzeb Leszka Millera juniora. Spocznie w rodzinnej miejscowości

Redakcja
29.08.2018 23:35
Leszek Miller junior
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Leszek Miller junior spocznie na cmentarzu w rodzinnym Żyrardowie - dowiedział się ''Fakt''. Syn byłego premiera zmarł w niedzielę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że popełnił samobójstwo. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podaje ''Fakt'', pogrzeb Leszka Millera juniora odbędzie się w sobotę przed południem na cmentarzu w Żyrardowie. Syn byłego premiera i lidera SLD zostanie pochowany w rodzinnej miejscowości Millerów. 

Leszek Miller junior nie żyje

Informację o śmierci syna Leszka Millera podała na swoim profilu na Instagramie jego córka - Monika, która pod czarną grafiką napisała: "Przepraszam was wszystkich... Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę". Ciało Leszka Millera juniora znalazła w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował jego partnerka

W mediach pojawia się coraz więcej pogłosek ws. śmierci Millera. Jak dowiedział się „Fakt”, w rodzinie syna byłego premiera i lidera SLD od dawna źle się działo. Leszek Miller junior miał cierpieć na depresję

Zobacz także

Zdaniem informatora portalu wSensie.pl istotnym aspektem sprawy będzie m.in. wątek związany z narkotykami.

Leszek Miller junior, syn byłego premiera Leszka Millera miał 48 lat. Był absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Po ukończeniu studiów zajął się prowadzeniem interesów, współpracował m.in. z rajdowcem Sobiesławem Zasadą. Leszek M. junior pracował także w spółkach skarbu państwa.

W poniedziałek Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo z art. 151 kk. w kierunku "doprowadzenia Leszka M. namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życie". Jest to kwalifikacja robocza śledztwa przyjmowana w przypadku "tego typu zdarzeń".

RadioZET.pl/Fakt/DG