Zamknij

Akcja policji na Pol’and’Rock. Diler miał prawie kilogram narkotyków

Redakcja
02.08.2018 22:13
Pol’and’Rock
fot. PAP

Policjanci zabezpieczający Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą (lubuskie) zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Do tej pory służby odnotowały tam 64 przestępstwa narkotykowe. Jeden z dilerów miał przy sobie blisko kilogram narkotyków.

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Policja zarejestrowała łącznie 76 przestępstw, z czego 64 to przestępstwa narkotykowe.

- Funkcjonariusze zatrzymali 32-latka, który posiadał przy sobie 300 tabletek ecstasy. Z kolei 29-letni mężczyzna w swoim busie na terenie festiwalu miał 800 gramów marihuany – powiedziała Maludy. Jak dodał, jego i cztery inne osoby, które akurat kupowały narkotyki ujęły i przekazały policji służby organizatora festiwalu.

Zobacz także

Na festiwalu przebywa już 100 tys. gości – wynika z informacji policji. Maludy ocenił, że do tej pory przebiega on spokojnie. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwa w Kostrzynie ponad 1,5 tys. policjantów, z czego blisko 900 to lubuscy funkcjonariusze.

Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) odbędzie się od 2 do 4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą w Lubuskiem. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Jedną z gwiazd będzie brytyjska grupa heavymetalowa Judas Priest.

Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób chce podziękować młodzieży za jej zaangażowanie w zimowe Finały WOŚP.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: 

RadioZET.pl/PAP/DG