Zamknij

Zabójca z Gorzowa Wlkp. zastrzelony pod Berlinem. Chciał strzelać do policji

11.09.2019 17:51
Zabójstwo Gorzów Wielkopolski
fot. RadioZET.pl

26-letni morderca z Gorzowa Wielkopolskiego został zastrzelony w obławie niemieckiej policji w Berlinie - przekazał PAP rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy. Dziś przed południem zastrzelił w Gorzowie jedną z pracownic tamtejszej pralni.

Do tragedii dziś wczesnym popołudniem. Świadkowie potwierdzili, że 26-latek zastrzelił w gorzowskiej pralni jedną z pracownic, a następnie uciekł. Ofiarą była 26-latka pochodząca z Ukrainy

Zobacz także

Rzecznik lubuskiej policji mówił, że zabójstwo mogło mieć motywy osobiste. Według nieoficjalnych doniesień przyczyną sięgnięcia po pistolet miała być nieszczęśliwa miłość.

Mężczyzna zbiegł z miejsca zabójstwa. Uciekł do Niemiec. Polska policja poinformowała niemieckie służby o ucieczce zabójcy. Namierzono go tego samego dnia pod Berlinem.

Z przekazanych nam nieoficjalnie informacji wynika, że mężczyzna został zatrzymany do kontroli na drodze i kiedy wysiadał z auta, sięgnął po broń. Wówczas jeden z niemieckich funkcjonariuszy strzelił do niego. W wyniku postrzału 26-latek zmarł 

Marcin Maludy, dla PAP

RadioZET.pl/PAP