Poszukiwany za zabójstwo 20-latki w Łodzi zatrzymany!

Redakcja
29.08.2017 17:11
Kleinbor

Artur Walas Kleibor, podejrzany o zabójstwo 20-letniej kobiety, został zatrzymany - podała we wtorek po południu policja. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym jako podejrzany o zabójstwo kobiety, której ukryte w wersalce zwłoki znaleziono w sobotę w Łodzi.

Gwałt na Polsce w Rimini. Czy kara śmierci powinna zostać przywrócona? Nagraj swoją opinię na MAM ZDANIE!

"Poszukiwany Artur Walas Kleibor zatrzymany dzięki skutecznej akcji poszukiwawczej polskiej Policji. Jest podejrzany o dokonanie zabójstwa" - podała na Twitterze policja.

Wcześniej podawano, że policja w ścisłej współpracy z prokuraturą prowadziła obecnie szeroko zakrojone poszukiwania mężczyzny, ale ich szczegółów ze względu na dobro śledztwa nie były przez śledczych ujawniane.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wyznaczyła wcześniej nagrodę 15 tys. zł za informacje doprowadzające do zatrzymania Artura Walasa Kleibora.

Zobacz także

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety wpłynęło do policji 17 sierpnia. Policja odnalazła zwłoki kobiety 26 sierpnia w mieszkaniu wynajmowanym przez Artura Walasa Kleibera na łódzkim osiedlu Teofilów. Skrępowane sznurem ciało ukryte było w wersalce. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci było uduszenie.

Zobacz także

RadioZET.pl/MP