Zamknij

Policjant onanizował się na służbie. Wszystko transmitował w internecie

18.06.2019 13:56
Policja
fot. Shutterstock

Dość osobliwy sposób na rozrywkę w miejscu pracy znalazł sobie jeden z policjantów z powiatu pruszkowskiego. Funkcjonariusz postanowił bowiem umilić sobie czas masturbacją przy biurku. Wszystko zaś transmitował przez kamerkę internetową. Teraz mogą go czekać poważne konsekwencje.  

Jako pierwszy o sprawie poinformował dziennikarz Patryk Tomaszewski z portalu skarga.com, tropiący patologie i nadużycia w służbach mundurowych, powołując się na notatkę służbową jednej z policjantek. Opublikował on na swoim profilu na Facebooku screeny z serwisu showup.tv. To platforma internetowa, na której zamieszczać można nagrywane i transmitowane w internecie filmiki o charakterze erotycznym:

Post zniknął już co prawda z profilu Tomaszewskiego, ale wspomniał o nim na swoim profilu Kamil Siałkowski, dziennikarz stołecznej „Gazety Wyborczej”, która opisała sprawę.

Zobacz także

Policjant z powiatu pruszkowskiego (woj. mazowieckie) onanizował się podczas służby, siedząc przy biurku w pomieszczeniu, które – wedle informacji z notatki wspomnianej powyżej policjantki – znajdowało się na komisariacie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie. Jednocześnie transmitował to „wydarzenie” na żywo na wideoczacie na showup.tv (na portalu podpisywał się pseudonimem Police_Man).

Policjant zawieszony, prawdopodobnie czeka go zwolnienie

Funkcjonariusz pracujący w policji od dziewięciu lat (prywatnie żonaty i mający dziecko) został już zawieszony w obowiązkach służbowych. Najprawdopodobniej czekają go przykre konsekwencje dyscyplinarne, co potwierdza w rozmowie z warszawską „Wyborczą” kom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz także

 – Sytuacja nie wymaga żadnego komentarza, w tym przypadku jest zbędny. Teraz liczą się czyny – powiedział, dodając: „Ponadto komendant stołeczny policji wdrożył procedurę administracyjną zwolnienia tej osoby z uwagi na dobro służby”.

RadioZET.pl/warszawa.wyborcza.pl/Facebook

C