Policyjny pościg za samochodem, który nie zatrzymał się do kontroli w woj. świętokrzyskim

Redakcja
14.12.2017 07:55
Policyjny pościg za samochodem, który nie zatrzymał się do kontroli w woj. świętokrzyskim

Policyjny pościg za samochodem, który nie zatrzymał się do kontroli w woj. świętokrzyskim. Uciekinierów udało się zatrzymać dopiero w Tarnobrzegu na Podkarpaciu - ustaliło Radio ZET.

W wyniku policyjnego pościgu ulicami Tarnobrzega za hondą, która nie zatrzymała się do kontroli drogowej, rannych zostało sześć osób, w tym czterech policjantów i dwóch uciekinierów. Sprawców udało się zatrzymać .

Zagłosuj

Czy polska policja jest skuteczna?

Liczba głosów:

Dwóch młodych, dwudziestokilkuletnich mężczyzn podróżujących hondą nie zatrzymało się do kontroli drogowej w woj. świętokrzyskim. Uciekając przed policją wjechali w okolice Tarnobrzega (woj. podkarpackie). Funkcjonariusze zwrócili się do tarnobrzeskich kolegów o wsparcie.

„Chcąc zatrzymać uciekający samochód na drodze stanęły trzy policyjne auta. Jedno z nich sprawcy ominęli, ale uderzyli w drugie, a następnie w trzecie. Zaczęli uciekać pieszo i chwilę później ich zatrzymano”.

W wyniku zderzenia samochodów rannych zostało czterech policjantów i obaj uciekinierzy. Wszyscy trafili do szpitala na badania. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja zapewniła, że trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

RadioZET/maal