Zamknij

Zaginął starszy mężczyzna. Ostatni raz widziano go na podwórku przed domem

31.07.2019 13:08
Zaginął starszy mężczyzna. Ostatni raz widziano go na podwórku przed domem
fot. Policja Mazowsze

Zaginął 61-letni mieszkaniec miejscowości Politów na Mazowszu Roman Gaszyna – informuje policja w Przysusze. Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę. Wyszedł wówczas ze swojej posesji i do tej pory nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

61-letni Roman Gaszyna ostatni raz widziany był na podwórku przed swoim domem w sobotę, 27 lipca, około godziny 17.00. Mężczyzna na stałe mieszka w miejscowości Politów (gmina Borkowice, województwo mazowieckie. O sprawie poinformowały lokalne media, m.in. portal echodnia.pl. Wyszedł z domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną W niedzielę podjęto poszukiwania 61-latka. Okoliczne tereny przeszukuje policja z Przysuchy, straż i pożarna i mieszkańcy pobliskich terenów. W momencie zaginięcia mężczyzna miał na sobie niebieską koszulę polo w paski z krótkim rękawem, dresy w kolorze granatowym, a na nogach prawdopodobnie klapki.

Zobacz także

„Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze poszukują mieszkańca gminy Borkowice, 61-letniego Romana Gaszynę. Mężczyzna, 27 lipca 2019 r. ok. godz. 17:00 wyszedł z domu, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod nr tel. 48 675 42 00 lub 112” – głosi komunikat, opublikowany na stronie internetowej policji w Przysusze.

Zobacz także

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Roman Gaszyna ma 180 centymetrów wzrostu, waży około 60 kilogramów. Ma siwiejące po bokach włosy i łysinę czołową – informują funkcjonariusze. Mężczyzna nie cierpiał ostatnio na żadne poważniejsze choroby.

Zobacz także

Policja apeluje do wszystkich, którzy widzieli Romana Gaszynę lub mają jakąkolwiek wiedzą na temat miejsca jego pobytu, o natychmiastowy kontakt z komendą w Przysusze, Centrum Powiadamiania Ratunkowego lub pod numerem telefonu 691 757 021.

RadioZET.pl/mazowiecka.policja.gov/echodnia.pl