Zamknij

Pasażer pokazał poczęstunek w Pendolino. "Wolę nie wiedzieć, jak mógłby wyglądać w 2. klasie"

13.09.2021 12:49
spleśniałe kanapki w Pendolino
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/Twitter.com/MrKolomycki

Pasażer otrzymał "nietypowy" poczęstunek w Pendolino. Piotr Kołomycki, polityk Platformy Obywatelskiej, podzielił się z internautami zdjęciem spleśniałej kanapki zaserwowanej w pociągu. Do sprawy odniosło się już PKP Intercity.

Działacz Platformy Obywatelskiej Piotr Kołomycki przeżył niemiłą "przygodę" podczas podróży Pendolino. Pasażer dostał od obsługi pociągu spleśniałe kanapki.

Pasażer dostał spleśniałe kanapki w Pendolino. PKP Intercity przeprasza

Ceny w Express Intercity Premium mogą przyprawić o zawrót głowy. Szczególnie w pierwszej klasie, z której skorzystał polityk PO. W zamian za to podróżni otrzymują poczęstunek, na co nie mogą liczyć pasażerowie w drugiej klasie.

"Nie ma to jak Pendolino! <<Przygotowaliśmy dla państwa poczęstunek>>. PKP Intercity, dziękuję! Chociaż przyznam, że wolę nie wiedzieć, jak mógłby wyglądać poczęstunek w drugiej klasie" – napisał Piotr Kołomycki na Twitterze i dołączył zdjęcie "niespodzianki".

Na fotografii już na pierwszy rzut oka widać, że kanapki zaserwowane przez obsługę są nieświeże. Produkt cały jest pokryty pleśnią. Z dalszej wymiany zdań na Twitterze dowiadujemy się, że poczęstunek został szybko wymieniony na nowy.

Do sprawy odniosło się PKP Intercity. "Przepraszamy za tą sytuację. Prosimy o podanie szczegółów dotyczących połączenia, nr pociągu, wagonu. Zweryfikujemy to" - napisali przedstawiciele przewoźnika.

RadioZET.pl