Polityk PiS oskarżony o podszywanie się pod inną osobę. Usłyszał już zarzut

Redakcja
18.12.2017 23:01
Polityk PiS oskarżony o podszywanie się pod inną osobę. Usłyszał już zarzut
fot. Facebook

Szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w Nowym Sączu zdaniem prokuratury podszywał się pod inną osobę – informuje „Fakt”. Leszek L. usłyszał już zarzut, w związku z którym grozi mu do 3 lat więzienia.

Zagłosuj

Podszywałeś/-aś się kiedyś pod inną osobę w internecie?

Liczba głosów:

Jak podaje „Fakt”, oskarżony Leszek L. miał podszyć się pod szefową fundacji pomagającej niepełnosprawnym dzieciom. Stworzył nawet stronę internetową, na której zamieszczał nieprawdziwe dane – czytamy w dzienniku. Miał to robić w czasie, gdy był dyrektorem wydziału odpowiedzialnego za pomoc dla niepełnosprawnych.

Poważne oskarżenia

Emilia Brown, kobieta pod którą miał podszywać się polityk, poinformowała policję i prokuraturę, zaraz, gdy dowiedziała się o wszystkim. – W środę, 13 grudnia, postawiliśmy zarzut podejrzanemu – powiedział "Gazecie Krakowskiej” Roman Wolski, rzecznik prasowy nowotarskiej policji.

Głośna sprawa z Nowego Sącza

Kobieta nie kryła zdziwienia całą sprawą. – Byłam zaskoczona, gdy w końcu udało mi się zdobyć informację, kto założył tę stronę internetową. To przerażające. Osoba, która zajmowała stanowisko dyrektora do spraw osób niepełnosprawnych kwestionuje istnienie fundacji, która na rzecz takich osób działa – mówi Emilia Brown, sądeczanka, która mieszka na co dzień w Oxfordzie.

Zadecyduje sąd

Polityk uważa, że jest niewinny, a całą sprawa to pomówienia. – Przypominam iż znowu chodzi tu o słynną Panią Emilię B., która znana jest m. in. z tego, że procesowała się już z innymi osobami publicznymi w naszym Mieście. Pani B. słynie z ataków politycznych na polityków Prawa i Sprawiedliwości – czytamy w komentarzu oskarżonego. Teraz oboje mogą stanąć twarzą w twarz na sali sądowej.

Niebezpieczny smog objął już niemal całą Polskę. Zobacz, czym to grozi: >>KLIJNIJ TUTAJ<<

RadioZET.pl/Fakt24.pl/gazetakrakowska.pl/wp.pl/strz