Zamknij

Wyciekło zdjęcie Macierewicza z wakacji. "Daliśmy radę, panie ministrze"

11.08.2020 13:01
Antoni Macierewicz
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Okres wakacyjny w pełni. Również politycy wyjeżdżają z miast na łono natury. Andrzej Duda relaksuje się m.in. jeżdżąc na skuterze wodnym. Po inne sporty wodne sięgnął natomiast Antoni Macierewicz. Zdjęcie byłego szefa MON podbija sieć.

Były minister obrony narodowej urlop spędza w województwie świętokrzyskim. 72-letni Macierewicz postawił na aktywny wypoczynek. W internecie pojawiły się zdjęcia, na których widać, jak polityk odpoczywa na łonie natury.

Zobacz także

Antoni Macierewicz na spływie kajakowym

W ubiegły weekend Antoni Macierewicz razem z posłem Mariuszem Goskiem i marszałkiem Tomaszem Jamką wybrał się na spływ kajakowy na terenie powiatu włoszczowskiego. To własnie dzięki posłowi z Solidarnej Polski możemy podziwiać byłego szefa MON w kajaku.

"Z ministrem Antonim Macierewiczem i marszałkiem Tomaszem Jamką na świętokrzyskim rzecznym szlaku. Jak tutaj jest pięknie. Daliśmy radę, panie ministrze" - pochwalił się Gosek na Facebooku.

Długość trasy, którą pokonali politycy, jest imponująca. Przepłynęli kajakami aż 16 km.

Jak podaje "Super Express", zdjęcie ze spływu to element dłuższej trasy. Gazeta informuje, że były szef MON razem z samorządowcami rozpoczęli spływ w miejscowości Maluszyn (województwo łódzkie), skończyli natomiast we wsi Praczka w gminie Kluczewsko (województwo świętokrzyskie).

Całą eskapadę podsumowano wspólnym zdjęciem z większą grupą urlopowiczów.

Wakacje nad wodą spędza także Andrzej Duda. Ostatnio "SE" donosił o groźnym wypadku prezydenta podczas urlopu w Juracie. Według relacji dziennika polityk spadł ze skutera, którym płynął razem ze współpasażerką. Prezydentowi na szczęście nic się nie stało. 

Zobacz także

RadioZET.pl/"Super Express"