Zamknij

Antoni Macierewicz dziękuje Polakom i… księżom. "Bez ich wytrwałości..."

05.11.2019 20:55
Antoni Macierewicz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wybory parlamentarne za nami, emocje opadły, ale Antoni Macierewicz postanowił raz jeszcze wyrazić swoją wdzięczność za pomoc w osiągnięciu dobrego wyniku w swoim okręgu. Były szef MON szczególne podziękowania skierował do księży.

Antoni Macierewicz wraca do wyborów parlamentarnych. Były Minister Obrony Narodowej, który w okręgu piotrkowskim z wynikiem 31 280 głosów zdobył najwięcej głosów w wyborach do Sejmu, podziękował wyborcom za wsparcie. Macierewicz wybrał się w tym celu do Tomaszowa Mazowieckiego, a zdjęciem ze spotkania z mieszkańcami pochwalił się w sieci.

Były szef MON podkreślił, że docenia wkład wszystkich zaangażowanych w kampanię, którzy przyczynili się do sukcesu PiS w okręgu 10. Ale podziękował również duchownym, bo – jak napisał w mediach społecznościowych – bez ich wytrwałości nie byłoby wolnej Polski.

Przypomnijmy, że tego samego dnia ogłoszono decyzję Andrzeja Dudy o powołaniu Antoniego Macierewicza na marszałka seniora Sejmu. Po kilku godzinach do nominacji odniósł się sam zainteresowany. „Rola Marszałka Seniora Sejmu IX kadencji to, w tym historycznie doniosłym momencie, dla mnie szczególny zaszczyt i zobowiązanie. Dziękuję Polakom za zaufanie wyrażone w wyborach parlamentarnych” – napisał Macierewicz.

Zobacz także

Zobacz także

RadioZET.pl