Zamknij

Beata Kempa zakażona koronawirusem. "Przychodzi mi mierzyć się z COVID-19"

01.12.2021 19:33
Beata Kempa
fot. TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News

Beata Kempa, europosłanka Solidarnej Polski, jest zakażona koronawirusem. Poinformowała o tym w środę wieczorem na Twitterze. "Dziękuję za wszystkie słowa otuchy" - dodała.

Beata Kempa o stanie swojego zdrowia poinformowała w sieci. "I mnie przychodzi zmierzyć się z COVID-19. Otrzymałam pozytywny wynik testu. Dziękuję za wszelkie słowa otuchy" - napisała europosłanka.

Jeszcze we wtorek polityczka Solidarnej Polski informowała o aktywnościach, w tym spotkaniu z księżmi. "We wrocławskim seminarium upamiętniono postać biskupa Andrzeja Wronki - powstańca, żołnierza i kapłana, który nie dał się złamać ani pruskiemu zaborcy, ani komunistycznej bezpiece. Dziękuję gospodarzom wydarzenia oraz każdemu, kto podzielił się swoim świadectwem o ks. biskupie" - napisała 30 listopada na Twitterze.

Beata Kempa zakażona koronawirusem. Życzenia zdrowia na Twitterze

Po tym, jak Kempa opublikowała post o zakażeniu, życzenia zdrowia przesłali jej koledzy i koleżanki ze Zjednoczonej prawicy. "Szybkiego powrotu do zdrowia!" - napisała posłanka Anna Siarkowska. "Zdrowia Beato!" - dodał poseł Janusz Kowalski. 

W środę Ministerstwo Zdrowia podało, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 29 064 osób. To najwyższa liczba w czwartej fali koronawirusa. Zmarło 570 chorych z COVID-19, to również najwięcej w tej fali pandemii.

RadioZET.pl/PAP