Zamknij

„Jak nastolatka na widok Biebera”. Gorąca dyskusja o zdjęciach Szydło

30.10.2019 11:22
Beata Szydło
fot. MAREK LASYK/REPORTER

Beata Szydło nie ma łatwego życia w Brukseli. Była polska premier, a obecnie europosłanka PiS, kolejny raz została sfotografowana z ukrycia w stolicy Belgii. Zdjęcia wywołały gorącą dyskusję na Twitterze. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W mediach społecznościowych pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające jadącą autobusem w Brukseli europosłankę Beatę Szydło. Była polska premier stoi przy oknie i spogląda przez szybę pojazdu. 

„Tak podróżuje Premier kraju. Odwrócona od wszystkich. Trudno spojrzeć ludziom w oczy” – napisał jeden z użytkowników Twittera, który opublikował w sieci zdjęcia Szydło.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Na zdjęcie zareagował również Radosław Fogiel, zastępca rzecznika prasowego PiS. „Faktycznie dziwne, że pani premier nie pozuje jakiemuś typowi, który postanowił jej robić fotki z przyczajki, jak nastolatka na widok Justina Biebera...” – napisał. 

Zobacz także

To nie pierwszy przypadek, kiedy w sieci pojawia się mniej oficjalne zdjęcie Beaty Szydło. Na początku września świeżo upieczona europosłanka PiS została sfotografowana podczas spaceru po brukselskich ulicach. Uwagę internautów przykuł nowy styl byłej premier

RadioZET.pl/Twitter