Zamknij

Garsonka i broszka? To już przeszłość. Beata Szydło zmieniła styl [FOTO]

06.09.2019 15:17
Beata Szydło zmieniła styl
fot. Beata Zawrzel/ Reporter

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia przedstawiające spacerującą po brukselskich ulicach świeżo upieczoną europosłankę Beatę Szydło. To, co w pierwszej kolejności rzuca się w oczy, to zupełnie nowy styl byłej polskiej premier. W ocenie sporej części internautów, w nowej odsłonie, Beata Szydło prezentuje się znaczenie lepiej, a na pewno bardziej „na luzie”.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Ciemne, grzeczne garsonki i przypięta do klapy marynarki broszka – to wizerunek, do którego przyzwyczaiła wszystkich była premier Beata Szydło. Kilka miesięcy temu w rozmowie z Onetem, Szydło przyznała jednak, że nigdy nie była fanką broszek. „Jak prawie każda kobieta jakieś miałam, ale nie był to gadżet, który specjalnie lubiłam. Pomysł narodził się w kampanii wyborczej” – przekonywała polityk PiS.

Zobacz także

Od tamtego czasu wiele się jednak zmieniło. Beata Szydło zamieniła ul. Wiejską na brukselskie salony w Parlamencie Europejskim. Wiele wskazuje, że wraz ze zmianą miejsca pracy, totalnie zmienił się także styl byłej polskiej premier.

Zobacz także

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia przedstawiające spacerującą po brukselskich ulicach świeżo upieczoną europosłankę Beatę Szydło. Internauci piszą o „wielkiej metamorfozie”. Była premier spaceruje w jeansowych spodniach i skórzanej kurtce i jak zwracają uwagę komentujący – „jest nie do poznania!”.

A Wam jak się podoba nowy styl Beaty Szydło? To dobra zmiana?

RadioZET.pl