Zamknij

Poseł PiS spoliczkuje Korwin-Mikkego? "Przy pierwszym spotkaniu"

15.10.2019 17:42
Janusz Korwin-Mikke
fot. PAP

Inauguracja nowej kadencji Sejmu dopiero przed nami, a niektórym politykom już puszczają nerwy. Poseł PiS Dominik Tarczyński zapowiedział właśnie, że przy pierwszym możliwym spotkaniu... spoliczkuje Janusza Korwin-Mikkego z Konfederacji. Tarczyński chce to zrobić "w imieniu tysięcy" swoich wyborców.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Dominik Tarczyński chce bronić honoru swoich wyborców, których Janusz Korwin-Mikke miał obrazić podczas swojego wideoczatu. O jakie słowa chodzi?

Zobacz także

Korwin-Mikke był pytany przez internautów, czy jest szansa, aby Konfederacja przekonała do swojego programu wyborców PiS. Polityk nie miał wątpliwości.

– Proszę państwa, kolega Mentzen jest znakomitym wykładowcą, natomiast zapewniam, że przeciętny wyborca nie zrozumie nic, z tego co on mówi, bo posługuje się językiem, który jest zrozumiały dla człowieka inteligentnego, natomiast przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS – stwierdził Korwin-Mikke.

– Jeżeli człowiek wierzy, że państwu będzie lepiej, jak rząd zabierze 700, a odda 500, to znaczy, że nie jest przy zdrowych zmysłach. 70 proc. ludzi nie jest w stanie zrozumieć rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona, równie dobrze można by mu tłumaczyć teorię względności. To są ludzie, których można przekonać mówiąc, że da mu się tysiąc albo dwa tysiące. Nie ma siły – dodał poseł Konfederacji.

tarczyski
fot. Twitter

Na słowa Janusza Korwin-Mikkego zareagował na Twitterze kontrowersyjny polityk PiS Dominik Tarczyński. Zapowiedział, że przy "pierwszym możliwym spotkaniu"... spoliczkuje Korwin-Mikkego.

Zobacz także

"W imieniu tysięcy wyborców którzy oddali na mnie głos, wypłacę w sejmie temu szaleńcowi sprawiedliwość zgodnie z kodeksem honorowym. Przy pierwszym spotkaniu" - napisał Tarczyński.

RadioZET.pl