''Dawno pan nie był w Polsce''. Duda zaczepił Tuska na Twitterze [FOTO]

08.10.2019 22:13
Andrzej Duda
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Andrzej Duda odpowiedział na wpis byłego premiera Donalda Tuska na Twitterze o tym, że stawką wyborów w Polsce jest, czy życie tu będzie ponure i pełne złości, czy "pogodne, mądre i dobre". Prezydent zamieścił zdjęcia ze swoich spotkań z Polakami i dodał: ''dawno pan chyba nie był w Polsce''.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Andrzej Duda zareagował na poniedziałkowy wpis na Twitterze przewodniczącego Rady Europejskiej, byłego szefa Platformy Obywatelskiej i byłego premiera

"Stawką tych wyborów jest to, czy nasze życie będzie ponure, pełne złości, a czasem nienawiści, czy będzie takie jak Pani Marszałek Kidawa-Błońska: normalne, pogodne, mądre i dobre" - napisał Donald Tusk.

Pod postem byłego premiera pojawił się wpis prezydenta. Duda opublikował również zdjęcia swoje oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy zrobione podczas spotkań z Polakami. Na fotografiach widać uśmiechnięte osoby.

"Panie Przewodniczący, Pan chyba dawno w Polsce nie był. Proszę popatrzeć na tych Ludzi. Życzę spokojnego wieczoru" - napisał we wtorek wieczorem prezydent.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP