Zamknij

Impreza u Giertychów. Znowu interweniowała policja

17.06.2019 10:26
Impreza u Giertychów. Znowu interweniowała policja
fot. Kamil Piklikiewicz/EastNews

Podczas imprezy urodzinowej w podwarszawskim domu Romana Giertycha po raz kolejny musiała interweniować policja – pisze dzisiejszy „Super Express”. Jak podaje Rzecznik Komendy Stołecznej Policji, do sądu trafi wkrótce wniosek o ukaranie za zakłócanie ciszy nocnej.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

„To już niemal tradycja, że kiedy u Romana Giertycha odbywa się huczna impreza urodzinowa, na miejsce oprócz znanych polityków i celebrytów przybywa też... policja” – pisze dzisiejszy „Super Express”.

Zobacz także

W podwarszawskim domu Romana Giertycha tym razem świętowano urodziny jego żony Barbary. Wśród gości nie zabrakło nazwisk z pierwszych stron gazet. Byli m.in. były prezydent Bronisław Komorowski, aktorka Sonia Bohosiewicz, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak czy były sekretarz generalny PO Stanisław Gawłowski.

Ok. 22.30 pojawiła się także… policja. Funkcjonariusze zjawili się też po północy. Powód? Zakłócanie ciszy nocnej.

– To było skromne przyjęcie urodzinowe mojej żony, które odbywało się w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze – tłumaczy Roman Giertych. Jak dodaje, „liczba decybeli, po doświadczeniach ostatnich lat, była mierzona specjalistycznym sprzętem i mamy dowody, że nie przekraczała norm określonych przez prawo”.

Zobacz także

Inną wersję przedstawia jednak Rzecznik Komendy Stołecznej Policji. „Pierwsza (red. interwencja) zakończyła się pouczeniem 40-letniego mężczyzny z powiatu zachodniego. Ponieważ jednak nadal były skargi, funkcjonariusze przyjechali drugi raz i ta interwencja po wykonaniu wszystkich czynności zakończy się skierowaniem wniosku do sądu o ukaranie za zakłócanie ciszy nocnej”.

RadioZET.pl/SuperExpress