Zamknij

Jakimowicz i Ogórek zatańczyli w TVP Info. "Proszę jakąś muzyczkę"

08.01.2021 21:48
Jakimowicz i Ogórek
fot. Screen/ TVP Info

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek, czyli para prowadzących program "W kontrze" w TVP Info, znów stali się popularni w mediach społecznościowych. Do sieci trafiło bowiem nagranie z jednego z ostatnich odcinków programu, podczas którego Jakimowicz i Ogórek zatańczyli do utworu grupy Modern Talking.

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek, czyli prowadzący program "W kontrze", tym razem postanowili zaprezentować widzom TVP Info swoje umiejętności taneczne. "Reżyserka, proszę jakąś muzyczkę!" - zawołał gwiazdor mediów publicznych. Był to wstęp do krótkiego występu, które szybko stało się hitem mediów społecznościowych.

W trakcie programu w "W kontrze" Jakimowicz dostał od jednego z pracowników gitarę elektryczną. "O, chyba przesyłka przyszła" – stwierdziła Magdalena Ogórek. Po chwili z głośników wybrzmiał utwór "You're My Heart, You're My Soul" zespołu Modern Talking, a para prowadzących zaprezentowała widzom swój taniec. Występ trwał zaledwie kilkanaście sekund, ale szybko obiegł media społecznościowe.

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek tańczą w TVP Info do piosenki zespołu Modern Talking

"Od razu mówię, że ja nie wysyłałem. Gdyby tak jednak do nich prezes Kurski dołączył, byłoby „Troje Młodych (kiedyś) Wilków” zaprasza na cyrkowy występ za Wasze 2 mld zł. Z tym też trzeba zrobić porządek!" napisał na Twitterze poseł Lewicy Tomasz Trela, udostępniając nagranie z występu Jakimowicza i Ogórek. 

Występ prowadzących program "W kontrze" nie wszystkim jednak przypadł do gustu. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy pod adresem pracowników TVP Info.

"Ludzie tracą pracę, po wielu latach bankrutują rodzinne firmy, ludzie chorzy nadal prze wiele miesięcy a nawet lat czekają na wizytę do specjalisty? A, teraz zobaczcie, co robią państwo z TVP" - napisała jedna z internautek.

Kilka dni temu Jarosław Jakimowicz "zabłysnął" w innym programie TVP Info, którego gospodarzem jest Michał Rachoń. Jakimowicz postanowił odnieść się do tzw. afery szczepionkowej parodiując aktorkę Krystynę Jandę.

RadioZET.pl/ Twitter