Zamknij

Wierchuszka PiS ma problemy zdrowotne? Kaczyński leczy się u zielarki

21.08.2020 08:48
Jarosław Kaczyński
fot. East News/JACEK DOMINSKI

Jarosław Kaczyński, prezes PiS leczy się u zielarki. Polityk, aby czuć się lepiej, korzysta z zestawów ziół.

Jarosław Kaczyński korzysta z pomocy zielarki. "Leczymy się z Jarkiem u pani zielarki. Te zestawy ziół nam pomagają" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Jan Maria Tomaszewski, który jest bratem ciotecznym prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński leczy się u zielarki. Prezes ma problemy zdrowotne?

Jarosław Kaczyński od wielu lat zajmuje stanowisko prezesa PiS. W związku z tym polityk zapewne jest zapracowany. Kaczyński nie zapomina jednak o swoim zdrowiu i regularnie odwiedza zielarkę, która dla zdrowotności przygotowuje mu odpowiednie ziołowe mikstury.

Zobacz także

Nie od dziś wiadomo, że medycyna naturalna pomaga przy wielu dolegliwościach. Spożywanie ziół pomaga przy bólach głowy, problemach z układem pokarmowym i innych schorzeniach. Picie herbat ziołowych wspomaga także naszą pamięć i koncentrację oraz pozwala się nam odprężyć.

Zobacz także

Z ziół i pomocy zielarki korzysta także Jarosław Kaczyński razem ze swoim bratem ciotecznym, która jest doradcą zarządu TVP do spraw Teatru Telewizji. "Nie można jeść mięsa, a my je jemy, źle się odżywiamy po prostu, a potem człowiek dostaje kłopotów żołądkowych" - powiedział w rozmowie z "SE" Jan Maria Tomaszewski. Dodał on, że przy takich dolegliwościach zioła bardzo pomagają.

Leczymy się z Jarkiem u zielarki i te zestawy ziół nam pomagają. Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich

- wyjaśnił Tomaszewski.

RadioZET.pl/Super Express