Zamknij

Prezes PiS przeszedł operację. W szpitalu odwiedził go minister zdrowia

03.12.2019 11:45
Prezes PiS przeszedł operację. W szpitalu odwiedził go minister zdrowia
fot. Jan Bielecki/East News

Prezes PiS Jarosław Kaczyński trafił w poniedziałek do szpitala, gdzie przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy w stawie kolanowym. Polityk został wczoraj wieczorem wybudzony z narkozy i czuje się dobrze – informuje m.in. Wirtualna Polska. Prezesa odwiedził w szpitalu minister zdrowia, Łukasz Szumowski.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

O tym, że Jarosław Kaczyński trafił do szpitala z powodu coraz boleśniej dającej o sobie znać kontuzji kolana, pisaliśmy w poniedziałek.

Zobacz także

Prezes PiS już po zabiegu

Według doniesień WP, lider Prawa i Sprawiedliwości od dłuższego czasu narzekał na ból w nodze. Operacja natomiast miała być wielokrotnie przekładana. Zabieg ostatecznie zaplanowany został na styczeń, jednak Jarosław Kaczyński poddał się mu wczoraj.

Zobacz także

W klinice prezesa PiS odwiedził osobiście szef resortu zdrowia, Łukasz Szumowski. Po wieczornym, udanym zabiegu prezes wybudził się i obecnie czuje się dobrze – podawała WP. Wciąż przebywa jednak w szpitalu.

Zobacz także

Operacja polegająca na wszczepieniu endoprotezy w staw kolanowy miała być przesuwana ze względu na napięty terminarz prezesa PiS, związany z kampanią wyborczą.

Zobacz także

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości nie wypowiadają się na temat obecnego stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Informacji nie udziela również rzecznik prasowy warszawskiego szpitala przy ulicy Szaserów, w którym przebywa polityk.

 

RadioZET.pl/Super Express/Wirtualna Polska