Zamknij

Morawiecki odwiedził Kaczyńskiego w szpitalu. Miał ze sobą tajemniczą teczkę

04.12.2019 11:32
Kaczyński w szpitalu
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/ REPORTER

Prezes PiS Jarosław Kaczyński trafił w poniedziałek do szpitala, gdzie przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy w stawie kolanowym. Polityka odwiedzili jego najbliżsi współpracownicy, w tym premier Mateusz Morawiecki. Jak zauważył „Super Express”, szef rządu zjawił się u prezesa z tajemniczą teczką.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Według informacji Wirtualnej Polski lider Prawa i Sprawiedliwości od dłuższego czasu narzekał na ból w nodze. Operacja miała być jednak wielokrotnie przekładana ze względu na nawał politycznych obowiązków prezesa PiS. Zabieg ostatecznie zaplanowany został na styczeń, jednak Jarosław Kaczyński poddał się mu dopiero w poniedziałek, 2 grudnia.

Zobacz także

W klinice prezesa PiS odwiedził osobiście szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski. Po wieczornym, udanym zabiegu prezes wybudził się i obecnie czuje się dobrze – podawała WP. Wciąż przebywa jednak w szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE: Endoproteza kolana: wskazania do zabiegu, przebieg, rehabilitacja

We wtorkowy wieczór, w podwarszawskim szpitalu w Otwocku pojawił się premier Mateusz Morawiecki. Jak odnotował „Super Express”, szef rządu pojawił się w szpitalu z tajemniczym neseserem.

Zobacz także

Jak jednak dodaje dziennik, „nie wiadomo, jakie niemogące poczekać na wyjście ze szpitala (za 7-10 dni) dokumenty przywiózł ze sobą”.

RadioZET.pl/ Wirtualna Polska/ Super Express