Zamknij

Katarzyna Macioszek nie żyje. Działaczka partii Razem zginęła w Tatrach

29.01.2020 11:49
Katarzyna Macioszek nie żyje
fot. Facebook: partia Razem

Nie żyje Katarzyna Macioszek, działaczka lewicowej partii Razem. Kobieta zginęła tragicznie w Tatrach. O jej śmierci poinformował Adrian Zandberg.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Kasia była otwartą na ludzi, uśmiechniętą, sumienną osobą, zaangażowaną szczególnie w walkę z dyskryminacją. Umiała słuchać i rozmawiać z każdą osobą, niezależnie od przekonań. Walcząc o sprawy, w które wierzyła, nie starała się nigdy o pozycję ani uznanie, chciała po prostu dokładać swoją cegiełkę do wspólnego wysiłku" – napisała w mediach społecznościowych partia Razem.

Zobacz także

Katarzyna Macioszek zginęła w zeszłą sobotę. Tragiczny wypadek miał miejsce pod Rysami. Jak podaje Onet.pl, Macioszek spadła z dużej wysokości i mimo akcji ratowników nie udało jej się uratować.

Zobacz także

O jej tragicznej śmierci napisał m.in. poseł Lewicy Adrian Zandberg. „Kasia budowała Razem niemal od samego początku. Choć rzadko pojawiała się w mediach, to w organizacji warszawskiej znali ją chyba wszyscy. Bo Kasię spotykało się tam, gdzie potrzebna była pomoc. O sprawiedliwszy świat walczyła bez zadęcia, bez wielkich słów - za to rzetelnie i z troską o innych”.

Zobacz także

RadioZET.pl/ Facebook/Onet.pl