Zamknij

Kosiniak-Kamysz zdradził płeć drugiego dziecka. Mówi, czy chciałby więcej dzieci

30.05.2020 10:43
Kosiniak-Kamysz
fot. Tomasz Jastrzębowski/Reporter

Od niedawna wiadomo, że Władysław Kosiniak-Kamysz będzie miał drugie dziecko. W rozmowie z Radiem ZET szef PSL i kandydat na prezydenta potwierdził płeć kolejnego potomka i zdradził, czy chciałby mieć więcej dzieci. 

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Jak od niedawna wiadomo Paulina Kosiniak-Kamysz jest w ciąży z drugim dzieckiem. Żona szefa PSL pochwaliła się tą radosną nowiną na Instagramie. "Rok temu pierwszy Dzień Matki z Zosią. Tyyyle szczęścia! A już wkrótce będzie go… dwa razy więcej" - napisała. 

W rozmowie z portalem Plejada.pl zdradziła także płeć drugiego potomka. Okazuje się, że urodzona przed rokiem Zosia za kilka miesięcy będzie mieć siostrę. Tak mówiła o tym obecna i przyszła mama:

To jest 24 tydzień, czyli przełom piątego i szóstego miesiąca. Wiemy już od dawna jaka będzie płeć malucha – będzie druga dziewczynka. Tak jak w przypadku naszej pierwszej córki Zosi, podzielimy się imieniem córeczki dopiero po porodzie. Mogę jedynie zdradzić, że byliśmy w tym wyborze zgodni z mężem i postawiliśmy na proste, polskie imię.

Do tego właśnie radosnego tematu odniósł się w sobotę w Radiu ZET jej mąż. Władysław Kosiniak-Kamysz był gościem porannej audycji w Radiu ZET. Potwierdził płeć drugiego dziecka i zgrabnie powiązał ten wątek z nadchodzącymi wyborami prezydenckimi. 

Zobacz także

- Ogromna radość dla nas. Największe zwycięstwo, choć liczę na kolejne w tym roku - przyznał. Zapytany przed Łukasza Konarskiego czy chciałbym mieć więcej dzieci, z rozbrajającą szczerością odparł:

Myślę, że dopiero się zaczęliśmy rozkręcać. Na pewno chłopiec też mi się marzy.

RadioZET.pl/Instagram/plejada.pl

C