Zamknij

Kownacki z PiS pyta Trzaskowskiego o... lekcje masturbacji w żłobkach

18.06.2020 13:33
Bartosz Kownacki
fot. Tomasz Jastrzebowski /REPORTER

W środę odbyła się debata TVP z udziałem 11 kandydatów na prezydenta, w tym m.in. prezydenta Andrzeja Dudy i kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. Kandydaci odpowiadali na pytania m.in. dotyczące "świata wartości".

Debata prezydencka w TVP 1 była szeroko komentowana w mediach społecznościowch. Nie brakowało zarzutów, że przygotowane przez TVP pytania wymierzone były przede wszystkim w Rafała Trzaskowskiego oraz, że nie dotyczyły one istotnych kwestii, którymi żyją dzisiaj Polacy.

Kandydaci byli pytani m.in. przygotowanie uczniów do komunii świętej w ramach lekcji religii, a także o stosunek do małżeństw homoseksualnych i związków partnerskich.

Kownacki z PiS pyta Trzaskowskiego o... masturbację w żłobkach

Swoje pytanie do Rafała Trzaskowskiego miał także Bartosz Kownacki z Prawa i Sprawiedliwości. - Pytanie do Rafała Trzaskowskiego - czy w darmowych żłobkach i przedszkolach będzie obowiązkowa nauka masturbacji? - pytał na Twitterze polityk PiS.

Zobacz także

Na pytanie Kownackiego szybko zareagowali internauci:

Trzaskowski o debacie w TVP1: pokazała, że PiS i TVP są kompletnie oderwani od rzeczywistości

W czwartek kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta ocenił, że rządzący i telewizja publiczną są "kompletnie oderwani od rzeczywistości". "Dyskutowaliśmy o problemach, które dzisiaj nie są problemami podstawowymi, najważniejszymi w momencie, kiedy wychodzimy z epidemii" - powiedział Trzaskowski na konferencji prasowej.

Zobacz także

Dodał, że podczas debaty nie było ani słowa o służbie zdrowia, pomocy przedsiębiorcom czy edukacji, która - w odczuciu kandydata KO - została przez Prawo i Sprawiedliwość zniszczona, co skutkuje tym, że rodzice wraz z dziećmi muszą "ślęczeć po nocach nad lekcjami". "Nie było ani słowa o środowisku naturalnym" - zauważył Trzaskowski.

RadioZET.pl/ Twitter/ PAP