Zamknij

Pawłowicz odleciała. Nazwała dziennikarza zdrajcą. ''Na kolana, przepraszaj''

18.07.2019 19:42
Krystyna Pawłowicz
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Krystyna Pawłowicz ogłosiła we wtorek zakończenie kariery politycznej. Radomir Wit z TVN24 próbował dopytać posłankę PiS o plany na polityczną emeryturę. - Przeproście mnie. Na kolana i przeproś - usłyszał. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Krystyna Pawłowicz zapowiedziała na Twitterze, że jesienią odchodzi z polityki. Posłanka PiS wyraziła też wdzięczność prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu za to, że umożliwił jej "udział w obronie i naprawie polskich spraw".

Jesienią skończy się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw. Jestem dumna, że mogłam to robić, reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę

KRYSTYNA PAWŁOWICZ

Krystyna Pawłowicz do dziennikarza: ''Na kolana i przeproś''

Radomir Wit z TVN24 zapytał Pawłowicz, co zamierza robić po zakończeniu pracy w Sejmie. Kontrowersyjna posłanka odpowiedziała, że nie rozmawia z TVN. Po chwili zrobiło się ostrzej. 

Przeproście mnie. Na kolana i przeproś 

KRYSTYNA PAWŁOWICZ

Po zakończeniu spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości Wit ponownie nawiązał próbę rozmowy z Krystyną Pawłowicz. – Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana! – usłyszał. 

Zobacz także

RadioZET.pl/TVN24