Zamknij

Młodzi działacze PO wrzucili zdjęcie z Pawłowicz. Ta reaguje. "Już po was"

28.07.2019 20:09
Pawłowicz
fot. Twitter/Dawid Kacprzyk

Młodzi działacze PO opublikowali zdjęcie w towarzystwie Krystyny Pawłowicz. Widać na nim, że posłanka nie wygląda na szczególnie zadowoloną. Co więcej, zdążyła już stanowczo zareagować na Twitterze. 

Trzech młodych działaczy Platformy Obywatelskiej namówiło do wspólnego zdjęcia kontrowersyjną posłankę Prawa i Sprawiedliwości. Zdjęcie, na których Pawłowicz nie ma zbyt tęgiej miny (w przeciwieństwie pozostałej trójki pozujących), jeden z nich zamieścił później na Twitterze. "Tymczasem w Warszawie... Przekonujemy nawet największych przeciwników" - czytamy:

Na fotografii widać, jak jeden z działaczy trzyma w ręce ulotkę z propozycjami programowymi Grzegorza Schetyny. I to był jeden powodów, dla których sama zainteresowana stanowczo zareagowała. Pod Twitterowym postem Kacprzyka umieściła aż trzy odpowiedzi:

Krystynę Pawłowicz rozwścieczył zwłaszcza fakt, iż jeden z działaczy Platformy bez jej zgody bądź wiedzy, zapozował z ulotką wyborczą. Odniosła się do tego w jednym z komentarzy:

"I jeszcze panowie:takimi cwaniackimi metod. oszukiwania dal.nie zajdziecie Nie bierzcie przykł. ze swych lewych idoli z PO.Polityka NIE polega na OSZUKIWANIU ani „wrabianiu” inn.dla szczeniackiego rechotu.Jesteście jeszcze TYLKO GÓWNIARZAMI.Powalczmy na argumenty a nie pułapki" - napisała:

RadioZET.pl/Twitter