Zamknij

Krystyna Pawłowicz zaatakowana przed Sejmem? „Byli napaleni!”

16.10.2019 11:40
Krystyna Pawłowicz zaatakowana przed Sejmem?
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Krystyna Pawłowicz zaatakowana przez KOD – grzmi w środę TVP Info, opisując to, co we wtorek wydarzyło się przed Sejmem. Pawłowicz, która po dwóch kadencjach żegna się z parlamentem, miała zostać zaatakowana – tu cytat posłanki – przez „bojówki znane z naszych ulic, kodziarsko-obywatelskie czekające przy tych brudnych slamsowych namiotach przy Sejmie”.

Krystyna Pawłowicz relacjonowała na Twitterze, że do napaści doszło około godziny 17, gdy posłanka opuszczała gmach Sejmu.„Kodziarsko-obywatelskie bojówki” miały być na tyle napastliwe, że do akcji musiała wkroczyć policja i eskortować parlamentarzystkę do taksówki.

Byli »napaleni«, filmowali i napastując, robili mi zdjęcia. Pewnie zaraz wrzucą do internetu z przechwałkami, jak »uciekałam z Sejmu w asyście Policji«.

Relacjonowała Pawłowicz na twitterze

„Odgrażali się tajemniczo, że już niedługo kończy się mój immunitet... To, co, zabiją mnie wtedy bezkarnie?” – pytała Pawłowicz. Wszystkiego dowiadujemy się z komentarzy zamieszczonych pod wspólnym zdjęciem „ukochanej Krystyny Pawłowicz” i Dominika Tarczyńskiego (ponownie wybranego do Sejmu, a jednocześnie czekającego na objęcie 52. mandatu w PE, który ma mu przypaść, jeśli dojdzie do brexitu).

„Władza minie, wstyd zostanie” – krzyczeli „agresorzy”. A za wszystko odpowiadają najwyraźniej – zdaniem Pawłowicz – Hanna Gronkiewicz-Waltz i Rafał Trzaskowski.

Przypomnijmy, że kontrowersyjna posłanka PiS chwilę przed „atakiem bojówek” groziła palcem dziennikarzom. Na nagraniach, które opublikował na Twitterze reporter TOK FM Roch Kowalski, widać Pawłowicz otoczoną przez przedstawicieli mediów, którzy zadają jej pytania. Ta natomiast, w klasycznym dla siebie stylu odgraża się: „Dam wam jeszcze popalić”. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj:

Zobacz także

Zobacz także

RadioZET.pl/Twitter