Zamknij

Posłanka PO miała wypadek. Jej samochód nadaje się do kasacji

Magdalena Kulej
19.02.2020 23:55
Posłanka PO Krystyna Skowrońska
fot. Maciej Luczniewski/REPORTER

Posłanka PO Krystyna Skowrońska miała wypadek samochodowy. Parlamentarzystka zamiast do szpitala, karetką pojechała jednak na sesję Rady Miasta, gdzie dyskutowano o... szpitalu.

Do wypadku Katarzyny Skowrońskiej doszło w środę po południu w Podleszanach koło Mielca. - Kierowca audi chciał zahamować, zrobił to jednak zbyt gwałtownie, w wyniku czego zarzuciło mu tył samochodu na przeciwległy pas ruchu. Wówczas uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka opla mokkę – powiedziała w rozmowie z portalem nowiny24.pl Urszula Chmura z Komendy Miejskiej Policji w Mielcu.

To właśnie oplem jechała posłanka PO. Skowrońska miała zostać przewieziona do szpitala, ale czuła się na tyle dobrze, że pojechała prosto na sesję Rady Miasta w Mielcu, podczas której dyskutowano o szpitalu w tym mieście.

- Przyjechałam karetką w to miejsce. Miałam bardzo ciężki wypadek. Służbom ratowniczym, służbom porządkowym, policji, straży, wszystkim którzy pomagają innym ludziom, podziękować za gotowość – powiedziała podczas sesji.

Warto wspomnieć, że Krystyna Skowrońska jest posłanką Platformy Obywatelskiej z okręgu rzeszowskiego nieprzerwanie od 2001 roku.

Zobacz także

RadioZET.pl/ hej.mielec.pl/nowiny24.pl