Zamknij

Krzysztof Bosak został ojcem. Znamy płeć i imiona dziecka

16.11.2020 08:21
Krzysztof Bosak
fot. Facebook/Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak został ojcem. Poseł Konfederacji i były kandydat tej partii w wyborach prezydenckich poinformował, że jego żona Karina urodziła dziecko. Zdradził również płeć oraz imiona swojego potomka. 

Krzysztof Bosak został ojcem. 38-letni poseł Konfederacji podzielił się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych, gdzie zamieścił zdjęcie swoj oraz żony, trzymających w rękach nowo narodzonego chłopczyka. Rodzice nadali mu imiona Artur Maksymilian. 

"Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami!" - napisał polityk, któremu pogratulowali już politycy różnych partii. 

Wybranką serca oraz matką najmłodszej latorośli Konfederacji jest Karina Bosak (z domu Walinowicz) - prawniczka i ekspertka organizacji Ordo Iuris. Ślub miał miejsce w lutym tego roku. 

Krzysztof Bosak - poseł i b. kandydat na prezydenta

Krzysztof Bosak ma 38 lat. W polityce funkcjonuje od kilkunastu lat, był. m.in, prezesem Młodzieży Wszechpolskiej i działaczem Ruchu Narodowego. W latach 2005-07 sprawował mandat posła z ramienia Ligi Polskich Rodzin, w 2019 roku powrócił do Sejmu jako poseł Konfederacji.

Kandydował w tegorocznych wyborach prezydenckich z poparciem swojego ugrupowania. W I turze uzyskał 6,78 proc. głosów. W II turze nie udzielił oficjalnego poparcia żadnemu z kandydatów. 

RadioZET.pl/Facebook