Zamknij

Wałęsa podał datę swojej śmierci. „Jak będę dłużej żył, nie będę zadowolony”

10.12.2019 12:39
Lech Wałęsa
fot. Facebook.com/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa w szczerej rozmowie z „Super Expressem” mówił o swojej śmierci. „A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony...” – wyznał były prezydent.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Lech Wałęsa w zeszłym miesiącu przeszedł operację usunięcia zaćmy w gdańskiej klinice. Były prezydent po kilku dniach hospitalizacji opuścił szpital i wrócił do pracy. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Zabieg usunięcia zaćmy - na czym polega?

We wtorek Wałęsa w szczerej rozmowie z „Super Expressem” poruszył temat śmierci. 

Jak mi zdrowie pozwoli, to mam zaplanowane wyjazdy za granicę na najbliższe pięć lat. Chodzi o wykłady, spotkania. Na brak roboty nie narzekam.

POWIEDZIAŁ WAŁĘSA

W dalszej części rozmowy Wałęsa zdradził, że nie zamierza żyć dłużej niż pięć lat. „Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie [...] Wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze 5 lat życia. A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony” – dodał. 

Już jestem spakowany, oczekuję na przejście… A życie przeżyłem raz na wozie, a raz pod wozem… Ja chcę nowości widzieć, oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony, ale tam mnie nie chcą jeszcze.

POWIEDZIAŁ LECH WAŁĘSA

Zobacz także

RadioZET.pl/Super Express