Zamknij

Lech Wałęsa w Lądku-Zdroju. Relacja z uzdrowiska podbija sieć

23.09.2020 16:27
Lech Wałęsa
13 Zobacz galerię
fot. Facebook.com/LechWałęsa

Lech Wałęsa od niedzieli przebywa w Lądku-Zdroju (woj. dolnośląskie). Były prezydent chętnie relacjonuje swój pobyt w uzdrowisku. Zabiegi, dania fit, spacery - polityk nie ustaje w staraniach, by podreperować swoje zdrowie. 

Lech Wałęsa chętnie dzieli się z internautami wydarzeniami ze swojego życia. Od kilku dni były prezydent przebywa w Lądku-Zdroju, słynnym uzdrowisku w powiecie kłodzkim, w którym leczyli się m.in. Goethe czy cesarzowa Katarzyna II. Polityk, jak to ma zwyczaju, krok po kroku relacjonuje swój pobyt na Facebooku.

Lech Wałęsa w Lądku-Zdroju. Chwali się zdjęciami

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla przyjechał do uzdrowiska, by skorzystać m.in. z cudownych właściwości leczniczych wód. Wałęsa pokazał zdjęcia, na których relaksuje się na basenie, korzysta z natrysków, a także różnego rodzaju zabiegów.

Ze względu na kłopoty zdrowotne Lech Wałęsa musiał przejść na dietę. Na Facebooku nie brakuje zdjęć wymyślnych potraw w wersji fit. Na razie jednak były prezydent ma nietęgą minę. "Dieta ta na razie mi nie smakuje, ale powoli przyzwyczajam się" - wspomniał w jednym z wpisów w mediach społecznościowych.

Były prezydent nie zapomniał oczywiście o spacerach. Chętnie wędruje po okolicy w nieodłącznej koszulce z napisem "Konstytucja", robiąc sobie zdjęcia z kuracjuszami oraz mieszkańcami miasta. Spotkał się także z lokalnymi władzami Lądka-Zdroju oraz... ze Stanisławem Sojką, który odśpiewał politykowi "sto lat" z okazji nadchodzących urodzin.

Zdjęcia, które w szybkim tempie podbiły internet, skomentowała była posłanka PiS, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz. "Niezależnie, jak się ocenia L. Wałęsę, to robienie mu zdjęć w czasie trwania jego zabiegów zdrowotnych, w różnych niezręcznych sytuacjach, robionych zapewne przez obsługę, jest bardzo NIEETYCZNE... Niech mu nikt w tym już nie pomaga, mimo, że sam L. Wałęsa zatracił poczucie kompromitacji" - napisała. 

RadioZET.pl