Zamknij

Kontrowersyjne wpisy posła Marka Suskiego. "Doszło do włamania"

18.01.2021 12:10
Marek Suski
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Seria zaskakujących wpisów pojawiła się w poniedziałek na profilu Marka Suskiego na Twitterze. Miał wskazać, że jest ofiarą molestowania seksualnego. „Jestem zmuszony przedstawić swoje dowody, aby powstrzymać molestowanie seksualne wobec mnie” – napisał w sieci, dołączając do jednego z wpisów zdjęcie kobiety. Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska poinformowała, że doszło do włamania na konto posła, a sprawa jest wyjaśniana.

Zadziwiające wpisy pojawiły się w poniedziałek na profilu posła PiS Marka Suskiego. Widać na nich zdjęcia kobiety w bieliźnie oraz informację o molestowaniu seksualnym posła. Czytamy o osobistym „zwróceniu się do Kaczyńskiego”, ale i uderzeniu w opozycję.

„Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby Szarzyńska już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej. Dziś opublikowała na Instagram, nowe zdjęcia” - napisał polityk w sieci.

Marek Suski i zadziwiające wpisy na Twitterze. "Włamano się na konto"

„Takie wulgarne zachowanie osoby publicznej jest niedopuszczalne”. „Już po kilku dniach zacząłem otrzymywać od niej zdjęcia o charakterze intymnym. Wielokrotnie wzywałem do zaprzestania prześladowań, ale niestety te działania nie przyniosły rezultatu. Jestem zmuszony powstrzymać molestowanie seksualne” – czytamy w serii porannych wpisów Suskiego.

image (21)
fot. screen Twitter.com

Marek Suski odniósł się do sprawy również poza Twitterem. W rozmowie z Wirtualną Polską Suski stwierdził, że „włamano się na moje konto”. „Niestety zmieniono również hasło. Jestem w trasie, więc niewiele mogę, ale szybko powiadomię organy ścigania” - powiedział Suski.

Rzeczniczka PiS przekazała na Twitterze, że to nie Marek Suski jest autorem serii wpisów. „Sprawa jest wyjaśniania” – zakończyła Anita Czerwińska. Przypomnijmy, to nie pierwsza sytuacja z możliwym włamaniem na konto polityka partii rządzącej. Niedawno podobne kontrowersje dotyczyły aktywności na profilu minister Marleny Maląg.  

RadioZET.pl/Twitter