Miriam Shaded była ofiarą przemocy. Opublikowała dramatyczne zdjęcia

09.09.2019 16:45
Miriam Shaded była ofiarą przemocy. Opublikowała dramatyczne zdjęcia
fot. Maciej Luczniewski/ Reporter

W rozmowie z "Wirtualną Polską", Miriam Shaded opowiedziała o swoim koszmarze z przeszłości, kiedy była ofiarą przemocy ze strony swojego ówczesnego partnera. Kilka godzin po pojawieniu się wywiadu, Shaded opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, przedstawiające ślady dotkliwego pobicia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Miriam Shaded przyznaje, że długo wahała się, czy zdecydować się wyjawić traumatyczne wspomnienia ze swojego życia. Jak jednak podkreśla, stanęła w sytuacji, gdy „musi chronić siebie i inne kobiety”.

- Złapał mnie pod mieszkaniem. Wdarł się do niego i straszne mnie pobił. Połamał palce. Kazał mi mówić, że spadłam z roweru. Było mi bardzo wstyd i nie potrafiłam się nikomu przyznać - opowiada w rozmowie z "Wirtualną Polską". Podobnych zdarzeń było jednak znacznie więcej.

- James brał kokainę. Gdy miał zjazd po imprezach, zaczynał być depresyjny i agresywny. Wpadał w szał, gdy na przykład zwróciłam mu uwagę, że źle się zachował lub gdy nie przyjmowałam jego kłamstw. Gdy mnie bił, groził, że jeżeli jeszcze raz krzyknę, to wyrzuci mnie przez balkon i powie, że popełniłam samobójstwo. Zdecydowałam, że definitywnie odchodzę – przyznaje.

Wstrząsające wyznanie Miriam Shaded. „Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo”

Kilka godzin po publikacji wywiadu z Miriam Shaded w "Wirtualnej Polsce", prezes fundacji Estera opublikowała na Instagramie dramatyczne zdjęcia przedstawiające ślady dotkliwego pobicia.

- W odpowiedzi na sugestie, że sobie to zmyśliłam - proszę bardzo - napisała Shaded.

Kobieta zamierza w najbliższych dniach złożyć zawiadomienie do prokuratury dotyczące „usiłowania zabójstwa, znęcania się, spowodowania trwałych uszczerbków na zdrowiu” oraz traumy psychicznej.

RadioZET.pl/ Wirtualna Polska/ Instagram