Zamknij

Niesiołowski nie przebiera w słowach: Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie

Błażej Makarewicz
18.03.2019 14:26

Stefan Niesiołowski i Grzegorz Schetyna przez lata byli kolegami z jednej partii – Platformy Obywatelskiej. Dziś jednak dzieli ich już niemal wszystko, a ostatni skandal z udziałem byłego polityka PO tylko ten podział pogłębił. „Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego” – mówi bez ogródek Niesiołowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Niesiołowski nie przebiera w słowach: Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie
fot. S.Kowalczuk/EastNews

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

– O sprawie Stefana Niesiołowskiego mówiło się na korytarzach sejmowych – przyznał niedawno Grzegorz Schetyna. Śledczy zarzucają Niesiołowskiemu, że w zamian za usługi seksualne miał pomagać trzem łódzkim biznesmenom załatwiać milionowe kontrakty.

Zobacz także

– To jedna z najnikczemniejszych wypowiedzi Schetyny – komentuje w rozmowie z „Super Expressem” Niesiołowski. „Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego” – dodaje polityk.

 

Stefan Niesiołowski nie przebiera w słowach. „Tą wypowiedzią na mój temat Schetyna pokazał, że jest odrażającą kreaturą. Dlaczego nie poszedł do prokuratury, jeśli coś wiedział?! Powinni go wyrzucić na zbity pysk […] Jeśli go nie wyrzucą, to obóz PO przegra wybory i Kaczyński będzie dalej rządził. Schetyna nie powinien być żadnym przywódcą obozu demokratycznego!” – podkreśla Niesiołowski.

Zobacz także

– To bardzo przykra sprawa. Nie wyobrażam sobie, by kiedykolwiek startował z list naszego ugrupowania – komentuje poseł PO Robert Tyszkiewicz. „Chyba żadne ugrupowanie nie wyobraża sobie mieć na liście Stefana Niesiołowskiego, w świetle ujawnionych niedawno informacji. A wypowiedzi tego typu uznać należy za powodowane niczym innym, tylko frustracją” – dodaje parlamentarzysta PO.

RadioZET.pl/SE.pl/BM