Zamknij

„Pozdrowienia od Ojca Dyrektora”. Vega pokazał kolejną scenę z filmu „Polityka”

24.06.2019 13:34
Patryk Vega pokazuje Zamachowskiego w roli ojca Rydzyka w filmie "Polityka"
fot. Screen

Patryk Vega pokazał kolejny fragment filmu „Polityka”. Po scenach z Krystyną Pawłowicz czy Mateuszem Morawieckim, widzowie mogą zobaczyć filmowy urywek nawiązujący do słynnej wypowiedzi o. Tadeusza Rydzyka o podarowanych przez bezdomnego samochodach. W rolę toruńskiego redemptorysty wciela się Zbigniew Zamachowski.

Patryk Vega jest obecnie w Tokio, gdzie uczestniczy w montażu najnowszego filmu – „Polityka”. Swoim fanom systematycznie zdradza produkcyjne sekrety, publikując w sieci fragmenty filmu.

„Kochani, tak przy poniedziałku, pozdrowienia od ojca dyrektora” – zaczął w poniedziałek reżyser, po czym pokazał nieznany wcześniej kadr z najnowszego filmu o politykach.

Od bezdomnego dostałem, tak im powiedz. Przyjechał bezdomny i dał mi dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy. A potem wziął i umarł.

Mówi wcielający się w o. Rydzyka Zamachowski

Przypomnijmy, że ojciec Tadeusz Rydzyk szczegóły historii bezdomnego, który podarował jego fundacji dwa samochody, opowiedział w wywiadzie dla Radia Maryja. „Pan Stanisław z Warszawy niestety zmarł” — mówił wówczas redemptorysta. 

Zobacz także

Zanim światło dzienne ujrzał fragment z udziałem Zamachowskiego w roli ojca Rydzyka, Vega pokazał fanom zdjęcia i sceny z postaciami Krystyny Pawłowicz – w tej roli Iwona Bielska, Jarosława Kaczyńskiego, którego zagra Andrzej Grabowski i Mateusza Morawieckiego, w którego wciela się Marcin Bosak.

Polityka - kiedy premiera i kto zagra w nowym filmie Patryka Vegi? [DATA, OBSADA]

RadioZET.pl