Sprzeczka na antenie Polsatu. Czarzasty do polityka Konfederacji: jest pan świrem

Redakcja
03.05.2019 11:44
Sprzeczka na antenie Polsatu. Czarzasty do polityka Konfederacji: jest pan świrem
fot. Adam Jastrzebowski/REPORTER/East News

Do gwałtownego starcia polityków doszło w programie Polsat News, „Polityka na ostro”. Gośćmi prowadzącej byli Włodzimierz Czarzasty z SLD, Jacek Wilk z Konfederacji, Jakub Rutnicki (PO) oraz Kamil Bortniczuk (Porozumienie).

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Słowa Jacka Wilka spotkały się z ogromnym sprzeciwem ze strony pozostałych polityków, obecnych w studiu.

Zobacz także

- Odkąd weszliśmy do Unii Europejskiej spadł nasz wzrost gospodarczy, spadł wzrost eksportu, dynamika jest słabsza – stwierdził przedstawiciel Konfederacji. Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Jak odparł m.in. Jakub Rutnicki z Platformy Obywatelskiej, „Polska jest bezpiecznym, dumnym krajem, rozwijającym się w Unii Europejskiej”.

"Pan po prostu opowiada bzdury”

O wiele ostrzej skomentował wypowiedź Wilka Włodzimierz Czarzasty z SLD. Nazwał swojego przeciwnika politycznego „świrem”.

Zobacz także

- Pan się nie pogniewa za to, co powiem teraz, ja nawet za to teraz pana przepraszam, niech pan na mnie popatrzy. Pan jest świrem - oznajmił. Jak dodał, Jacek Wilk „usłyszał od osób z rożnych opcji politycznych masę argumentów i liczb”.

-  Pan po prostu opowiada bzdury – ocenił.

Zobacz także

Jacek Wilk nie pozostał mu dłużny. - Obrzucanie błotem, żadnych argumentów, to jest wasz poziom. „Świr” to jest pana argument?  – bronił się. Jego zdaniem, m.in. takie zachowanie sprawia, że „konfederacja rośnie w siłę”,

RadioZET/Polsat News/onet.pl