Brudziński: Podejrzany o atak na prezydenta Siedlec zatrzymany

01.04.2019 13:35
Wypadek
fot. Shutterstock

– Funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem wieloletniego prezydenta Siedlec, a dziś radnego PiS sejmiku województwa mazowieckiego Wojciecha Kudelskiego – poinformował Joachim Brudziński. 

Były prezydent Siedlec został zaatakowany przez nieznanego sprawę w poniedziałek przed godz. 8. Sprawca zbiegł i był poszukiwany przez policję. Były prezydent z obrażeniami ciała trafił do szpitala i przebył operację.

„Funkcjonariusze @PolskaPolicja zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem wieloletniego prezydenta Siedlec, a dziś radnego @pisorgpl sejmiku województwa mazowieckiego Wojciecha Kudelskiego” – napisał w poniedziałek na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński.

Wcześniej w poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Siedlcach prok. Krystyna Gołąbek podała, że na miejscu zdarzenia jest obecny prokurator. „Prokurator na miejscu zdarzenia prowadzi czynności w zakresie niezbędnym do wszczęcia śledztwa. Są dokonywane oględziny miejsca zdarzenia. Został zabezpieczony monitoring, który jest obecnie poddawany analizie” – zaznaczyła.

Zobacz także

RadioZET.pl/Twitter