Hołownia odchodzi z "Mam Talent". Wystartuje w wyborach prezydenckich?

28.11.2019 23:42
Szymon Hołownia
fot. TOMASZ URBANEK/ Dzien Dobry TVN/ East News

Katolicki dziennikarz Szymon Hołownia ogłosił na Facebooku, że odchodzi z programu "Mam Talent". "Dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna" - napisał. Zdaniem komentatorów, odejście z programu ma związek z planami politycznymi dziennikarza, a dokładnie ze startem w wyborach prezydenckich.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna" - napisał na Facebooku Szymon Hołownia.

Zobacz także

Po raz ostatni dziennikarz wystąpi w programie 30 listopada, podczas finału 12. edycji.

Zdaniem komentatorów, odejście z popularnego programu ma związek z planami politycznymi dziennikarza, a dokładnie ze startem w wyborach prezydenckich. O zaskakującej kandydaturze Hołowni pisał przed kilkoma tygodniami "Wprost".

Zobacz także

Szymon Hołownia pojawił się także w sondażu prezydenckim przeprowadzonym przez firmę Maison&Partners na internetowym panelu badawczym Ariadna.
Z badania wynika, że katolicki dziennikarz zająłby trzecie miejsce ex aequo z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Obaj panowie mogliby liczyć na 8 proc. poparcie.

RadioZET.pl