Zamknij

Tomasz Grzelewski z PKW nie żyje. Dzień wcześniej prowadził konferencję prasową

01.07.2020 11:23
Tomasz Grzelewski z PKW
fot. PKW /Facebook screen

Tomasz Grzelewski, rzecznik PKW nie żyje - poinformowała w środę rano dziennikarka polityczna TVN24 Agata Adamek. Tomasz Grzelewski jeszcze we wtorek prowadził konferencję Państwowej Komisji Wyborczej a także wypowiadał się w mediach.

Tomasz Grzelewski z PKW nie żyje. Według informacji podanych przez TVN24, śmierć rzecznika Państwowej Komisji Wyborczej miała potwierdzić rodzina. Tomasz Grzelewski zmarł nagle w swoim domu na warszawskim Ursynowie.

Tragiczną wiadomość skomentowało wielu dziennikarzy. "Nie wierzę. Jak to Tomek Grzelewski nie żyje? Wczoraj o 5.36 zadzwonił do mnie ze jest konferencja PKW. Potem prowadził tą konferencję. Jak???" - napisał na Twitterze dziennikarz Radia ZET, Jacek Czarnecki.

Zobacz także

Tomasz Grzelewski nie żyje

"Szokująca i smutna wiadomość" – skomentował Michał Kolanko, dziennikarz "Rzeczpospolitej".

Zobacz także

"Nie do wiary, wczoraj jeszcze rozmawialiśmy. Cieszył się, że po długim maratonie przy I turze wreszcie ma chwilę oddechu, by wyprowadzić psa" – pisał z kolei Tomasz Żółciak z "Dziennika Gazety Prawnej".

Zobacz także

Tomasz Grzelewski był rzecznikiem prasowym PKW. Zajmowanie się obsługą Państwowej Komisji Wyborczej rozpoczął na początku bieżącego roku. Zanim jednak zaczął pełnić funkcję w PKW, pracował jako dziennikarz w Superstacji. Współpracował również z Polsatem i TVN.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET/RadioZET.pl/TVN24