Zamknij

Tomasz Lis złożył życzenia świąteczne. Opublikował też zdjęcie ze szpitala

22.12.2019 09:40
Tomasz Lis
fot. Twitter/ Tomasz Lis

"Wszystkim Wesołych Świąt. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie pod wozem, a będąc pod pamiętali, że to część życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać" - napisał na Twitterze dziennikarz i redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis. Do świątecznych życzeń dołączył swoje zdjęcie ze szpitala.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Pod wpisem Tomasza Lisa na Twitterze pojawiło się mnóstwo życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz także

Tomasz Lis do szpitala w Olsztynie trafił 10 grudnia. Jak informował wówczas lokalny portal olsztyn.wm.pl, 53-letni dziennikarz i redaktor naczelny „Newsweeka”, źle się poczuł przed spotkaniem z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Według lokalnych mediów Lis przebywał na oddziale intensywnej terapii, a jego stan określano jako ciężki.  Z niepotwierdzonych informacji wynika, że redaktor naczelny „Newsweeka” miał udar. Wkrótce stan zdrowia swojego męża skomentowała Hanna Lis. "Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym »stanie ciężkim« są całkowicie nieprawdziwe" - napisała na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis skomentował stan swojego zdrowia. "Lisy się nie poddają"

Sam Tomasz Lis wydał oświadczenie w niedzielę. Wiadomość od dziennikarza została odczytana na gali wręczenia Nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej. - Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da – brzmiał fragment oświadczenia.

Tomasz Lis dla RadioZET.pl: Polska jest na zakręcie. Ja też

RadioZET.pl

C