Zamknij

Sekielski ogłasza bojkot telewizji publicznej. "Wyłącz TVP, włącz myślenie"

30.01.2020 14:07
Tomasz Sekielski
fot. WOJCIECH STROZYK/ REPORTER

Tomasz Sekielski ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych akcję "Wyłącz TVP. Włącz myślenie". "Nikt przyzwoity nie powinien przykładać rąk do tego, co wyprawia telewizja Jacka Kurskiego" – napisał dziennikarz.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

- Namawiam was do tego, abyście swoich znajomych, rodzinę, wszystkich przekonywali do tego, by wyłączyli TVP. Proponujcie osobom, które uważają, że TVP jest dobra, aby pożyli bez tej telewizji tydzień, może dwa. Na próbę, może im się uda... – przekonywał dziennikarz w swoim internetowym programie "Sekielski Sunday Night Live".

Zobacz także

- Nikt przyzwoity nie powinien przykładać rąk do tego, co wyprawia telewizja Jacka Kurskiego – dodał.

W ramach kontynuowania akcji, Sekielski zaproponował specjalny konkurs. - Ogłaszam konkurs na logo akcji "Wyłącz TVP, włącz myślenie". Zostanie ono wykorzystane do produkcji wlepek, naklejek, etykiet, plakatów i być może koszulek. NIE WOLNO wykorzystywać loga TVP!!! Na wasze projekty graficzne czekam do niedzieli 02.02.2020, do godziny 15:00! – napisał na Facebooku.

Zobacz także

Nagrodą w konkursie ma być trylogia „Sejf” autorstwa właśnie Sekielskiego.

Zobacz także

Pod koniec lutego 2020 roku ma ukazać się kolejny dokument dziennikarza pt. "Zabawa w chowanego". Podobnie jak film "Tylko nie mów nikomu", najnowsza produkcja Sekielskiego ma dotyczyć problemu pedofilii wśród duchownych.

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl