Zamknij

Wypadek podczas wycinki w lesie. Drzewo przygniotło operatora ciągnika

20.08.2019 11:32
Wycinka drzew
fot. Shutterstock

Podczas wycinki w lesie w wielkopolskiej gminie Przygodzice drzewo spadło na kabinę ciągnika rolniczego i przygniotło znajdującego się w środku mężczyznę – poinformował rzecznik prasowy ostrowskiej policji Krzysztof Kula. Nieprzytomnego mężczyznę przetransportowano do szpitala w Kaliszu.

We wtorek rano w miejscowości Bogufałów w gminie Przygodzice podczas prac w lesie drzewo przygniotło mężczyznę. Wycinka była prowadzona przez prywatną firmę na zlecenie Nadleśnictwa Taczanów.

Zobacz także

– Drzewo spadło na ciągnik, w którym przebywał mężczyzna. Kabina została przygnieciona, mężczyzna został z niej wyciągnięty nieprzytomny – poinformował rzecznik prasowy ostrowskiej policji Krzysztof Kula.

Zobacz także

Znajdujący się na miejscu zdarzenia współpracownicy przetransportowali mężczyznę kilometr dalej na drogę publiczną, gdzie mógł wylądować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zobacz także

– Lekarze badają mężczyznę, nic jeszcze nie wiadomo o jego stanie – przekazał rzecznik prasowy kaliskiego szpitala Paweł Gawroński. Policjanci nadal wykonują czynności na miejscu zdarzenia.

RadioZET.pl/PAP