Frasyniuk nawołuje do walki z reformą PiS. Mazurek: Kretyn, barbarzyńca

Bartłomiej Chudy
13.12.2019 16:55
Frasyniuk nawołuje do walki z reformą PiS. Mazurek: Kretyn, barbarzyńca

Nie milkną echa inicjatywy posłów PiS w sprawie projektu ustawy „dyscyplinującej” niepokornych sędziów. Symbol opozycji antykomunistycznej, Władysław Frasyniuk nie kończy z bezpardonową krytyką w stronę rządzących. Jego emocjonalne reakcje równie wymownie skomentowała Beata Mazurek, była rzeczniczka PiS, dziś europosłanka.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Władysław Frasyniuk, nie przestaje w ostrej krytyce kierowanej pod adresem rządzących. Symbol oporu przeciw władzom PRL posunął się niedawno wręcz do wulgaryzmów. Dziś, komentując zamiary PiS, dotyczące dyscyplinowania sędziów, napisał na Twitterze:

Co zrobisz opozycjo, by obronić sędziów i resztę obywateli? Nie lubicie brzydkich słów? Chcecie grzecznej ulicy? OK. Pamiętajcie, historia do Was krzyczy "... i się nie bać!

Władysław Frasyniuk, na Twitterze

Silnie odwzorowujący realia PRL Frasyniuk doczekał się równie mocnego komentarza ze strony rządzących. Na jego aktywność odpowiedziała b. rzeczniczka PiS, dziś europoseł, Beata Mazurek.

Mazurek: To kretyn, który broni układu z Magdalenki

Podobnie jak Frasyniuk, nie rozmieniała się na drobne. Wprost stwierdziła, że to „polityczny kretyn, który broni tego co zawdzięcza III RP i układowi z Magdalenki”.

Zobacz także

Jego knajacki, prowokacyjny język służy do wywołania w państwie emocji i awantury. Wpis wymusza pytanie, czy ten barbarzyńca wzywa do przelania polskiej krwi?

B. Mazurek

RadioZET.pl/Twitter