Kolejna awantura w TVP Info. Ogórek i Łęski wyrzucili ze studia kandydata KO

06.10.2019 09:42
Magdalena Ogórek
fot. Twitter screen

Awantura w TVP Info. Magdalena Ogórek i Jacek Łęski wyprosili ze studia Rafała Lipskiego, kandydata KO do Sejmu. Mężczyzna zarzucił prowadzącym program ''Studio Polska'' szczucie na osoby LGBT. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Rafał Lipski był jednym z gości programu ''Studio Polska'' na antenie TVP Info. Kandydat KO do Sejmu zarzucił zarzucił prowadzącemu program, Jackowi Łęskiemu, że "szczuje na osoby LGBT". Do rozmowy włączyła się Magdalena Ogórek, która zaproponowała Łęskiemu złożenie pozwu. 

- Jest Pan bezczelny -  powiedziała do Lipskiego. - Pani jest tym bardziej bezczelna (...) Jest Pani największą hipokrytką - ripostował gość ''Studia Polska''. 

Po kolejnej ostrej wymianie zdań Magdalena Ogórek zaczęła krzyczeć: ''Moment, teraz ja mówię człowieku!''.

Jacek Łęski podziękował Lipskiemu za udział w programie i wyprosił go ze studia. Program opuścili także przedstawiciele RSS z Piotrem Ikonowiczem. 

''Właśnie zostałem wyrzucony ze #StudioPolska przez @ogorekmagda bo śmiałem powiedzieć red. @jacekleski że od miesięcy On jak i wszyscy „dziennikarze” TVP szczują na osoby LGBT. Dziękuje Piotrowi Ikonowiczowi i całemu RSS za solidarne wyjście ze studia po wyrzuceniu'' - napisał na Twitterze Rafał Lipski. 

Zobacz także

RadioZET.pl